Чому не можна відмовлятися від сніданку

Чому не можна відмовлятися від сніданку

Хочете бути бадьорими та енергійними? Снідайте! Ми розповімо, чому не можна відмовлятися від сніданку.

 

1. Балуємо себе
Багато досліджень учених стверджують, що усі калорії, отримані з ранку, не перетворюються на жир, а витрачаються впродовж дня. Тому за сніданком можна побалувати себе чимось смачним. Але не перестарайтеся. Не варто обжиратися жирною і солодкою їжею, шлунку буде важко впоратися з нею.

2. Сповільнюється метаболізм
Відмова від сніданку – головна причина ожиріння. У людей, які регулярно вживають їжу уранці метаболізм швидше на 5%%. Тим більше що, відмовившись від сніданку ви ризикуєте сильно зголодніти до обіду і з’їсти в два рази більше за звичайний. Рекомендується з ранку з’їсть складні вуглеводи, наприклад, вівсянку або іншу кашу, щоб до обіду вас не мучило відчуття голоду.

breakfast3

3. Контроль за холестерином
Регулярний повноцінний сніданок знижує рівень холестерину в крові. Це значно знижує вірогідність захворювань серцево-судинної системи.

4. Корисно для розумової діяльності
Їжа зранку важлива для повноцінного функціонування головного мозку – нам легше концентруватися і запам’ятовувати інформацію. Не отримавши потрібний запах вітамінів і енергії, мозок повільніше “працюватиме”. Не даремно перед важливими подіями, рекомендується повноцінно снідати.

5. Профілактика жовчнокам’яної хвороби
Довгі перерви між їжею можуть спровокувати застій жовчі, що може спричинити формування каменів. Для профілактики жовчнокам’яної хвороби рекомендується вживати сніданки з невеликою кількістю жиру. Наприклад, вівсянка, тости з цільнозернового хліба і твердий сир, чай або кава; омлет на молоці з овочами і т. д.

breakfast2

6. Зміцнення імунітету
Повноцінний ситний сніданок з оптимальною кількістю білків, вуглеводом, жирів і клітковини допомагає організму швидше справлятися з інфекціями. Лікарі стверджують, що люди, які регулярно снідають мають міцніший імунітет.

7. Допоможе швидше прокинутися
Чим швидше ви поснідаєте, тим швидше прокинеться ваш організм. Якщо зранку шматок в горло не лізе, випийте води з лимоном. Через півгодини приступайте до їжі.

8. Запорука гарного зовнішнього вигляду
Повноцінний сніданок, який складається з клітковини, складних вуглеводів, жирів і білків забезпечує організм усіма корисними вітамінами і речовинами. Амінокислоти і мінерали, які ми отримуємо з правильних продуктів, активно борються з ознаками старіння.

Якщо хочете бути здоровими і красивими, обов’язково правильно і повноцінно снідайте!