Над запорізькою льодовою ареною піднявся Олімпійський прапор

На льодовій арені «Метелиця» представники спортивної громадськості урочисто підняли Олімпійський прапор на честь відкриття II Юнацьких зимових Олімпійських ігор, які розпочинаються сьогодні — 12 лютого і триватимуть до 21 лютого в норвезькому місті Ліллехаммері.
Привітала учасників урочистостей начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова. “Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб невдовзі і в нашому регіоні була створена сучасна спортивна інфраструктура для розвитку зимових видів спорту, хоча б таких, як фігурне катання та хокей. І зовсім скоро запорізькі спортсмени представлять нашу область на наступних Юнацьких зимових Олімпійських іграх”, – зазначила Наталія Власова.
Під час заходу всі причетні до створення льодової арени та розвитку зимових видів спорту в Запорізькому краї були нагороджені подяками обласного відділення Національного олімпійського комітету України.
На II Юнацьких зимових Олімпійських іграх понад 1100 атлетів з 71-ї країни світу від 15 до 18 років не лише розіграють 70 комплектів нагород у 15 традиційних зимових дисциплінах, а й зможуть взяти активну участь у насиченій навчальній та культурно-освітній програмі. Окрім традиційних країн, які завжди долучаються до ігор, у Ліллехаммері будуть представлені і такі незвичні для зимових видів спорту країни як Південна Африка, Східний Тимор, Непал, Кенія, Лівія, Кіпр і Ямайка.
Зуміли вибороти право участі в іграх 2016 року 23 українських атлети. Це спортсмени з Харківської, Чернігівської, Тернопільської, Львівської, Сумської, Дніпропетровської областей та м. Києва. Українці змагатимуться у дев’яти видах спорту, таких як біатлон, лижні гонки, гірськолижний спорт, скелетон, сноубординг. Запорізька область плекає надію, що на наступних зимових Юнацьких Олімпійських іграх візьмуть участь і наші спортсмени.