Щорічна спартакіада в ЗНУ покращує форму та створює гарний настрій

У Запорізькому національному університеті систематично приділяють велику увагу активному способу життя та піклуванню викладачів і студентів про власне здоров’я. Саме тому у виші традиційно проводять спортивні змагання, в яких можуть взяти участь усі охочі. Так, з 1 по 9 лютого в ЗНУ проходила спартакіада для викладачів і співробітників вишу, яка складалася зі змагань із шахів, шашок, настільного тенісу, стрільби з гвинтівки, волейболу та міні-футболу.
Організували ігри працівники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, а участь у змаганнях взяли викладачі факультетів фізичного виховання, менеджменту, соціології та управління, математичного, економічного, біологічного й філологічного, Економіко-правничого коледжу ЗНУ, працівники Наукової бібліотеки та бухгалтерії, електромонтери та двірники. Долучився до змагань і проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук.
Співробітники та викладачі поставилися до змагань зі справжнім азартом, деякі з них взяли участь у кількох іграх. Так, електромонтер Георгій Артьомов виборов перемогу у змаганнях із шахів, шашок та спортивної стрільби. Призові місця в кількох видах спорту посіли також  доцент кафедри математичного аналізу Ірина Ткаченко, доцент кафедри математичного моделювання Сергій Чопоров, заступник головного бухгалтера ЗНУ Оксана Арістова та провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності Марина Ігнатьєва.
А от у грі з волейболу взяли участь не лише представники Запорізького національного університету, а й професійні спортсмени з команди «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ».
Університетські спортсмени зазначають, що участь у спартакіаді – чудова можливість змінити вид діяльності, а також створити собі гарний настрій.
Переможців змагань уже традиційно відзначила Первинна профспілкова організація ЗНУ.
Варто зазначити, що в Запорізькому національному університеті працюють спортивні секції для студентів, викладачів і співробітників, у яких вони можуть грати у баскетбол, волейбол, міні-футбол, настільний теніс та бадмінтон, а також займатися гімнастикою, фітнесом та аеробікою.

Прес-центр ЗНУ