Учені довели шкідливість напівфабрикатів для людського організму

Фахівці з Університету Лестера (University of Leicester) провели ряд дослідницьких робіт, щоб зрозуміти, який вплив на людський організм робить часте споживання напівфабрикатів. Британські експерти визначили, що фаст-фуд здатний викликати ряд важких захворювань. По-перше, люди, що зловживають їжею швидкого приготування, ризикують захворіти цукровим діабетом, а по-друге, існує не менша вірогідність набути проблем з серцево-судинною системою.

На думку фахівців, усі продукти, що піддалися технологічній обробці містять шкідливі молекули, відомі більше як образи патогенності PAMP. Учені встановили, що у свіжому м’ясі, фруктах і овочах рівень PAMP невеликий. У експерименті добровільну участь взяло кілька чоловік, які погодилися деякий час дотримуватися дієти з низьким вмістом PAMP. Результати дослідження здивували учених, після закінчення експерименту учасники почали не лише втрачати зайві кілограми, але також в їхньому організмі знизився рівень холестерину.
Фахівці рекомендують відповідальніше підходити до вибору продуктів харчування і не забувати, що свіжі овочі, фрукти та інші продукти здатні принести більше користі організму, ніж напівфабрикати.