Які продукти корисно вживати з кісточками?

Які продукти корисно вживати з кісточками?

П’ять продуктів, які корисно вживати з кісточками

1. Виноград. Червоне вино і виноград – джерело ресвератрола – фітонутрієнта. Ця речовина допомагає людині боротися з раковими клітинами, зміцнює серце, знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

vinograd

2. Ківі. Напевно, ніхто не дістає кісточки з ківі. У них міститься величезна кількість вітаміну Е. Він корисний для шкіри, красивого волосся, здорових нігтів, а також допомагає позбавитися від набряків під очима. Ще в них є омега- 3 жирних кислоти проти запалень.

kivi

3. Цитрусові. Кісточки лимона і лайму – це саліцилова кислота, яка міститься в аспірині. У кісточках апельсина багато вітаміну В17. Він допомагає боротися з раком і грибковими захворюваннями. Не треба просто ковтати насіння, для більшої користі їх потрібно розгризти.

lime

4. Гранат. Кісточки граната містять поліфеноли, дубильні речовини, кварцетин, антоціан. Вони мають корисні властивості в зміцненні серцево-судинної системи і боротьбі з раковими клітинами. Антиоксиданти і поліфеноли підвищують здатність до виживання здорових клітин і викликають загибель ракових клітин, запобігаючи зростанню пухлин. Антиціан має протизапальні, противірусні, протимікробні властивості.

granat

5. Фініки. Напевно, ніхто не думав про те, що кісточки фініка корисні для організму. У кісточках фініка більше білків і жирів у порівнянні з м’якушем. У кісточках міститься такі мінерали, як селен, мідь, калій, магній. Звичайно, ковтати кісточки фініків ні в якому разі не можна. Використовується порошок, який корисний для роботи шлунково-кишкового тракту.

finik