HTC та Microsoft можуть представити спільний смартфон

У 2014 році компанія HTC за підтримки Microsoft представила флагманський смартфон HTC One M8 на базі операційної системи Windows Phone 8.1. І на даний момент, це останній смартфон тайванської компанії на платформі від Microsoft. Але незабаром це може змінитися: згідно з останніми чутками, HTC разом з Microsoft представлять в цьому році смартфон на Windows 10 Mobile.

Приводом для чуток став опис вакансії директора відділу по роботі з клієнтами в Тайбеї (столиця Тайваню). В описі вакансії йдеться, що керівник буде задіяний в проекті, метою якого є створення “портфеля продуктів, які будуть зосереджені навколо операційної системи Windows 10 Mobile і пристроїв, додатків і сервісів HTC”. Також менеджеру доведеться займатися “усіма питаннями бізнес-розробок і продажів продуктів разом з HTC”.

Відомо, що смартфони Microsoft продаються не кращим чином, і американська компанія шукає нових партнерів, щоб запропонувати якомога більше пристроїв на Windows 10 Mobile. Повідомляється, що такі виробники, як VAIO та HP мають намір випустити пристрої на цій платформі, і можливо, до них приєднається HTC. У всякому разі, буде цікаво подивитися, що зможе запропонувати тайванська компанія, адже вона зараз переживає не найкращі часи, і для неї важливий успіх кожного пристрою.