Обласній владі дякує Духовна рада

Днями в запорізькому Санктуарії Бога Отця Милосердного відбулася шоста Міжконфесійна зустріч представників християнських Церков і спільнот міста Запоріжжя. Присутні на зустрічі подякували Богові за всі акції, які, з Божою допомогою, вдалося провести разом християнам різних конфесій.

Серед подій, які й досі згадують запорожці – святкова ходу та молитва на честь Світлого Христового Воскресіння в квітні,  фестиваль сім’ї в травні, під час якого було роздано тисячі подарунків дітям,  день милосердя в червні, коли концерт та ярмарок було проведено християнськими Церквами спільно з волонтерами.

 Особливо масштабним був «Марш за життя у вересні», який було проведено з метою звернути увагу на цінність життя кожної людини від його початку та непорушність інституту сім’ї, як чоловіка та жінки. В марші взяли участь тисячі запоріжців.  
А зовсім нещодавно вперше в новій історії міста проходило святкування Різдва Христового на центральній площі міста Запоріжжя – Фестивальній. Святкові заходи тривали  з 25 грудня 2015 року по 10 січня 2016 року.
Традиційною стала молитва за мир в Україні, за спасіння людей та благословення керівників держави, міста та області, яка відбувається кожної неділі на площі перед будинком Запорізької облдержадміністрації.
Всі заходи мали аполітичний, мирний, екуменічний і святковий характер.
Глави конфесій підписали подяку обласній та міській владі за підтримку в проведенні цих спільних акцій. Зокрема Духовна рада християнських церков Запоріжжя подякувала Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА за допомогу в організації проведення різдвяних свят: 25 грудня для християн західного обряду, 7 січня – для християн східного обряду.