Оголошення

Шевченківським районним військовим комісаріатом м. Запоріжжя проводиться відбір громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

 

Перевагами проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України є:
    – гарантоване грошове забезпечення, яке з січня 2016 року збільшене та складає від 7 тис. грн., щорічно виплачується матеріальна допомога на соціально-побутові потреби, матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового утримання;
    – речове забезпечення;
    – соціальні гарантії – безкоштовна медична допомога військовослужбовцю та членам його сім’ї, право на санаторно-курортне лікування;
    – щорічна відпустка від 30 до 45 календарних днів зі збереженням  грошового, матеріального забезпечення;
    – можливість отримання  безкоштовного житла за рахунок держави;
    – можливість отримання  первинного офіцерського звання;
    – вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років;
    – можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби тощо.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

Мешканцям Шевченківського району за додатковою інформацією звертатись безпосередньо до Шевченківського районного військового комісаріату м. Запоріжжя за адресою вул. 8  Березня, 33 та за телефонами:
(061) 65-17-14, (061) 65-17-16, 097-409-71-85, 063-747-59-88, 066-994-00-97.