Представники усіх конфесій помолились за мир в Україні в 100-й раз

У неділю, 14 лютого, в Запоріжжі, на Майдані Героїв (перед адміністративною будівлею облради) представники усіх християнських конфесій Запорізького краю зібралися на молитву за мир в Україні.
Сюди на заклик серця прийшли сотні людей доброї волі. Причому, багато хто з них не відносить себе до релігійних організацій, але разом з іншими учасниками заходу молились за мир і благополуччя для усього народу України.

Акція, яка за ініціативою Міжконфесійної ради Запорізької області стала традиційною, і в якій беруть участь усі люди доброї волі, проводиться регулярно у неділю впродовж двох років.
Під час акції учасники не лише закликають до Божого милосердя, але також проводять благодійний збір коштів, які направляють на підтримку поранених воїнів-захисників України, госпіталізованих до медичних установ Запорізького краю.
Нагадаємо, Запорізька обласна організація НСЖУ ініціювала безстрокову благодійну акцію на підтримку воїнів-захисників України і залучає до кола її реалізації усіх людей доброї волі.
За інформацією організаторів, на ювілейному молебні вдалося зібрати близько 2 тис. грн. Ці кошти планують передати капеланові, який на благодійних засадах служить для воїнів-захисників України, які  утримують позиції на підступах до Маріуполя.