Лист-одкровення від Максимка

Гарна дівчина у вінку, на кожній стрічці якого – назви регіонів нашої держави. Скільки областей – стільки і стрічок. Такою уявила Україну Олена Кривша з Мелітопольського професійного аграрного ліцею.

Малюнок Олени увійшов до збірки “Збережемо Україну разом”, виданої за підсумками однойменного конкурсу, що у травні – на початку червня минулого року провів обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді. А не так давно за підсумками конкурсу побачила світ збірка “Збережемо Україну разом”.

На 55 сторінках – схвильовані листи й вірші юних українців, на кольоровій вкладці – їхні малюнки (один із них ми щойно описали). Тут є і лист-одкровення четвертокласника Максимка Філя. І сповідь солдата “За мить до кулі”, яку склав дванадцятирічний Віталік Самойленко. І “Молитву-оберіг захиснику” його ровесниці Ганночки Жукової. І не раз повторюване запальне “Я люблю тебе, Україно!” та “Вірю в майбутнє твоє!”

Книжечка, що вийшла тиражем у тисячу екземплярів, потрапила до шкільних бібліотек нашої та Донецької областей. Подарували її і бійцям на передовій антитерористичної операції. Саме для них, для захисників, планується видрукувати ще близько чотирьох тисяч екземплярів.

Віталіна МОСКОВЦЕВА