Розвідник Лумеровський

В одному з підрозділів нашої бригади, яка бере участь в АТО на території Луганської області, проходить службу ваш земляк, мобілізований з міста Запоріжжя Сергій Лумеровський.

 

Командування частини високо цінить і ставить за приклад іншим бійцям його сумлінну службу. Старший прапорщик Лумеровський – командир розвідувального підрозділу, відважний боєць, справжній патріот, знавець своєї справи. Бойового досвіду він набував у колишній Югославії та в Іраку, перебуваючи там у складі українських миротворчих контингентів. У зоні бойових дій АТО вже майже два роки. Після деякої перерви в службі повернувся добровольцем до Збройних сил України під час другої хвилі мобілізації, побував у важких боях на Донеччині під Докучаєвськом.

В одному з багатьох бойових виходів Сергій був поранений. Група розвідників пересувалася територією “сірої” зони, сапер, який ішов попереду, випадково зачепив дріт розтяжки. Сергій, почувши характерний звук відльоту запобіжної скоби гранати, зреагував миттєво – стрибнув уперед і в карколомному польоті завалив на землю бійця, врятувавши його від осколків, проте сам не уникнув поранення. Лікувався у шпиталі у рідному Запоріжжі. Тепер він знову у строю. Своєю високою дисципліною, витримкою і наполегливістю згуртовує військовий колектив. Бойовий досвід добре слугує йому у повсякденних військових буднях. Гідний нащадок борців за свободу і незалежність України, він розповідає своїм бойовим побратимам про героїчну історію своєї малої батьківщини – славного міста Запоріжжя, про козаків, які не шкодували свого життя, виборюючи свободу для свого народу.

З великою вдячністю і любов’ю Сергій говорить про свою дружину Анну, яка з розумінням сприйняла рішення чоловіка йти до Збройних сил України, сердечно і щиро побажала йому щасливої дороги та скорішого повернення з перемогою. Вдома на нашого героя чекає син, якому лише рік і два місяці. Пройде час, підросте синочок Володимир, татусь розповідатиме йому про своїх бойових побратимів, а він пишатиметься своїм героїчним татком.

Приклад вашого земляка є неоціненним надбанням для патріотичного виховання молоді.                        

З повагою, Костянтин Мікушин, офіцер по зв’язках із ЗМІ 59 ОМПБр