Запорізька ТПП поглиблює українсько-турецьку співпрацю

17 лютого у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбудеться українсько-турецький круглий стіл, покликаний відкрити додаткові можливості для запорізького бізнесу, перш за все – у частині встановлення міжнародних ділових контактів та розширення ринків збуту вітчизняної продукції.

У заході візьмуть участь торговий аташе Генерального консульства Республіки Туреччина в Одесі Четін Йилмаз, віце-президент Української асоціації турецьких підприємців (TUID) Бурак Пехліван, представник Міжнародної спілки бізнесменів України і Туреччини на Південному Сході України Месут Ерк.
Запорізькі компанії матимуть змогу провести двосторонні перемовини з представниками зарубіжних компаній, адже до Запоріжжя завітають турецькі фахівці в галузі металургії, литва, туризму, сільського господарства, реалізації текстильної продукції.
У ході зустрічі планується обговорити напрямки розвитку відносин між країнами в контексті перспективи підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Турецькою Республікою, можливості експорту, актуальні питання ведення бізнесу з турецькими партнерами.

 

• Активно підтримуючи регіональні компанії на шляху до розвитку міжнародної співпраці та завоювання нових ринків збуту, Запорізька торгово-промислова палата співпрацює з зарубіжними бізнес-асоціаціями за 58 двосторонніми угодами. Партнер ЗТПП у Республіці Туреччина – Промислова палата Стамбула.

• Туреччина є одним з найважливіших торговельних партнерів України, у торгівлі з яким наша держава традиційно має позитивне сальдо.
За обсягами реалізації вітчизняного експорту Республіка Туреччина традиційно займає друге місце.

Початок заходу: о 9.30