ГУРТ провів оцінку потреб ОГС Запорізької області

У рамках проекту «Зміцнення спроможності та мереж громадських організацій Запорізької області» Ресурсний центр ГУРТ провів дослідження стану громадських організацій, благодійних організацій і благодійних фондів Запорізької області.
Мета дослідження – визначити рівень розвитку ОГС Запорізької області, з’ясувати їхній потенціал, цілі, сильні та слабкі сторони й обмеження, а також визначити потреби ОГС в розвитку спроможності розробляти й реалізовувати проекти та програми з метою подальшого розроблення тренінгового курсу зі зміцнення управлінської спроможності організацій.
11 лютого 2016 року ГУРТ провів першу фокус-групу в Мелітополі. За результатами попереднього онлайн-опитування, до якого долучилося 150 ОГС Запорізької області, для участі у заході запросили 20 керівників і заступників громадських та благодійних організацій і благодійних фондів.
Наступним містом проведення фокус-групи став Бердянськ. 12 лютого 2016 року спільно з ГУРТом 27 представників ОГС визначали свій потенціал та потреби у розвитку організаційної спроможності.
Завершальною точкою проведення дослідження стало місто Запоріжжя. 13 лютого 2016 року 30 учасників фокус-групи розповідали про діяльність своїх організацій, наявні та потенційні можливості для їхнього розвитку.
Організації, які взяли участь у фокус-групах, зможуть долучитися до тренінгової програми та заходу у форматі відкритого простору, під час якого вони розроблять власні мікропроекти.

Проект «Зміцнення спроможності та мереж громадських організацій Запорізької області» реалізується Ресурсним центром ГУРТ в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).