"ShareCamp: Нові можливості для розвитку Запоріжжя"

Захід для обміну досвідом і ідеями за принципом рівний рівному. Тут не буде теоретиків, тільки практичні поради і рекомендації від людей, які чогось досягли, незважаючи на складні ситуації.
У рамках заходу пройдуть майстер-класи і обговорення, презентації організацій і послуг від організацій, які допомагають людям, що приїхали в Запоріжжя із зони АТО, історії успіху від запорожців – корінних і нових жителів міста.

Багато живого спілкування і обміну досвідом.

 

Для реєстрації просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1A1bae6ipPe311cZ0mva8NsXzEIG42KFXs2NLXPIua-0/viewform
Захід буде проводитись 26 лютого 2016 р. з 12:00 до 15:00 у готелі Інтурист, м. Запорожжя, 2-й поверх, зала “Пори року”

Ініціатор “ShareCamp : Нові можливості для розвитку Запоріжжя” – громадська організація “Укрпростір”.
Додаткова інформація:
e-mail: krprostirnet@gmail.com або за телефоном 067 770 91 72 (Наталія Селюкова).

“Ініціатива “Налагодження діалогу між внутрішньо переміщеними особами і громадою Запоріжжя через інформаційну складову” реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту “Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні”) та Уряду Японії  Проект “Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні” реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.