Запорожців запрошують вивчати англійську

Запорожців запрошують вивчати англійську

У рамках національної ініціативи “Україна Speaking” і Року англійської мови, оголошеної Президентом України Петром Порошенком, у Запоріжжі також стартує волонтерський проект, спрямований на різні вікові групи.
У його рамках заплановані курси для початківців, тренінги для шкільних викладачів англійського, професійний розмовний клуб.
У останній день зими, 29 лютого, в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва стартують безкоштовні Курси англійського для початківців. Протягом трьох місяців кожен понеділок азам і основам цієї міжнародної мови зі слухачами ділитимуться волонтери,  професійні викладачі, а також носії мови.
Щоб увійти в число щасливчиків, оскільки кількість місць обмежена, запоріжцям пропонують заповнити просту онлайн форму – http://g.ua/NjL7.

zp speaking full

Обіцяють, що заняття будуть насиченими, а викладачі — вимогливими.
Головне завдання проекту – розширити коло спілкування і інтересів запорожців через вивчення англійської  – ділиться координатор проекту в Запоріжжі Олександр Кахай, – ініціатива реалізується на волонтерських умовах і абсолютно не є заміною або конкуренцією професійним/комерційним лінгвістичним курсам.