Дива трапляються: на гітару для вихованки гуртка авторської пісні кошти збирали всім світом

Дива трапляються: на гітару для вихованки гуртка авторської пісні кошти збирали всім світом

Юна виконавиця Ліза Нестерова вже 6 років займається в гуртку авторської пісні під керівництвом Олени Алексєєвої в Запорізькому міському Палаці дитячої та юнацької творчості.
Нагадаємо, що Театр поетичної пісні Олени Алексеевой є активним учасником безстрокової благодійної акції на підтримку воїнів-захисників України, ініційованої Запорізькою обласною організацією національної спілки журналістів України.
-Ліза Нестерова – дуже талановита дівчинка, – говорить Олена Алексєєва. – Вона – лауреат Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю авторської пісні “Сонячний зайчик”. У дівчинки велике майбутнє. Відповідно до навчальної програми нашого гуртка авторської пісні, рік тому Ліза стала навчатися грі на гітарі. Дівчинка з малозабезпеченої сім’ї. Придбати новий інструмент не представлялося можливим. Мама знайшла в коморі стару гітару. І увесь рік ми тільки тим і займалися, що без кінця її лагодили то колки у неї випадали, то дека розсихалась.
Але Ліза проявила надзвичайну завзятість та все ж успішно просувалася в навчанні і навіть досягла хороших результатів.
Але для виходу на серйозну сцену дівчинці був потрібний хороший інструмент. І тоді артист Театру поетичної пісні Жан Селезенев ініціював у соціальних мережах благодійний збір коштів на гітару для Лізи Нестеровой.

DSC02481
– Чесно кажучи, навіть не чекав, що наш проект вдасться реалізувати так швидко, – говорить Жан. – Спасибі добрим людям, які відгукнулися на наш заклик. За два тижні ми зібрали необхідну суму – 3120 грн. і придбали для нашої Лізи новеньку гітару, до речі, відмінний інструмент, а також спеціальну підвіску для неї.

DSC02483
Гітару вже презентували юній виконавиці.

Прес-центр ЗОО НСЖУ