Канадські вчені розробили перший у світі гнучкий смартфон

Дослідники прогнозують, що гнучкі телефони стануть доступні користувачам уже за кілька років.

Канадські дослідники стверджують, що розробили перший у світі гнучкий смартфон, повідомляє The Independent.

Технологія, яка все ще перебуває на початковій стадії розробки, може в один прекрасний день зробити телефони, що б’ються і деформуються справою минулого, якщо вона потрапить на ринок.

Команда, що працює в Human Media Lab (Лабораторія соціальних медіа) Королівського університету у Кінгстоні, Канада, назвала свій пристрій ReFlex (РеФлекс), і короткий ролик, що демонструє його можливості, вражає.

Окрім того, що телефон більш витривалий до падінь, його гнучкий корпус пропонує деякі нові цікаві методи навігації.

Замість того, щоб торкатися екрану, щоб перегортати сторінки при читанні електронних книг, як це є зараз, користувач зможе просто зігнути апарат і перегорнути стільки сторінок, скільки захоче, так само як звичайнісіньку книжку.

Вібруючий блок, вбудований у телефон, також забезпечує відчуття гортання «сторінок».

Телефон також має додатки до ігор, наприклад, у Angry Birds, відбуваються зміни вібрації залежно від дій, які виконує користувач, що робить гру більш реалістичною.

Оснащений високої чіткості екраном OLED, дисплей насправді виглядає досить добре, з різкими зображеннями і яскравими, живими квітами.

Важливо також відзначити, що даний пристрій, що працює на Android може також здійснювати дзвінки. Але хто використовує для цього такий телефон?

Гнучкі смартфони були відкриті і раніше, такі виробники, як Nokia і Samsung зробили кілька експериментальних моделей, але вони в основному або були додатковими пристроями або просто рекламними концепціями. А смартфон LG G Flex, оприлюднений у 2013 році, не настільки добре згинався, як це робить ReFlex.

Зробивши свій пристрій повністю бездротовим, повно колірним, з високою роздільною здатністю і по-справжньому гнучким, команда Королівського університету можливо створила перший такий телефон в області мобільних технологій.

Очевидно, що найближчим часом смартфон не потрапить на ринок, але Роель Вертегааль, голова Лабораторії соціальних медіа, вважає, що за кілька років це цілком можливо.