Пісенний подарунок до 8 Березня

На прохання глядачів до Жіночого свята співак і композитор Анатолій Сердюк покаже ліричну театралізовану концертну програму «Не покидай мене, любове!». Прем’єра її з аншлагом пройшла в БК ЗАЗ, мала прекрасні відгуки, усі квитки були розпродані вже за день до виступу. Закріпити успіх артист вирішив у киноконцертному залі імені О. Довженка.
– Мої пісні супроводжуються відеокадрами, а в кінотеатрі – величезний екран на всю сцену, до самої стелі, так що буде дуже красиво – аргументує свій вибір Анатолій.
У режисурі концерту використано театралізацію. Літня пара, яка відзначила золоте весілля, згадує подружнє життя: студентські роки, кохання, весілля, розлуку, повернення. Це показано за допомогою інсценізації пісень, відеокадрів, танців, декорацій.
У дуеті з Анатолієм Сердюком співають Ольга Шаталова, Марія Бережна. Тепло приймаються публікою в ролі головних героїв вокальний дует «Седина» (співоче подружжя Вікторія та Георгій Сазонови), а також танцори колективу «Ритми молодості». Беруть участь молоді актори, ансамблі народного танцю «Вихиляс» і бального танцю «Embrise».
Пісні гріють душу красою мелодії, високою поезією, цікавими оркестровками (записи в супроводі симфонічного оркестру), задушевим співом. Тематика пісень – людські стосунки, кохання, зрада, пошуки щастя. Таке рідко почуєш в ефірі. Це справжня насолода для шанувальників української естрадної пісні.
Анатолій Сердюк звертається до чоловіків: «Зробіть подарунок на 8 березня своїй коханій – жінки будуть вам вдячні, приємних спогадів вистачить надовго!»
Концерт А. Сердюка «Не покидай мене, любове!» відбудеться 2 березня о 17-00 в кинотеатрі ім. О.Довженка. Вартість квитків 50-60 грн, спеціально для студентів і пенсионерів два ряда по 35 і 40 грн. Можна придбати аудіо- і відеодиски, нотні збірки.

Довідки за телефонами 233-35-28; 095-024-27-24.