Перші в цьому році випуски магістрів відбулися в ЗНУ

Перші в цьому році випуски магістрів відбулися в ЗНУ

Навчальний семестр у Запорізькому національному університеті розпочався з радісних подій. На п’ятьох факультетах урочисто вручили дипломи випускникам магістратур, а їх цього року у виші чимало – 217 осіб.

Приємно, що більшість документів про вищу освіту вчорашні студенти отримали з відзнакою, причому багато хто з них вже працює за фахом, а дехто планує продовжити наукову кар’єру, вступивши до аспірантури Запорізького національного університету.
Зокрема, семеро випускників історичного факультету ЗНУ цього року здобули спеціальність «Країнознавство». Декан факультету, професор Володимир Мільчев зазначив, що пишається магістрами, а також побажав їм використати набуті знання задля розбудови й процвітання України.
Викладачі факультету соціології та управління привітали з урочистою подією одинадцятьох випускників магістратури спеціальності «Соціологія». Декан факультету, професор Максим Лепський підкреслив важливість здобутого магістрами фаху, який, за його словами, є професією майбутнього. Привітав молодих фахівців і гість урочистостей, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, кандидат філософських наук, доцент Едуард Гугнін. Він відзначив, що статус випускника Запорізького національного університету – це вже знак найвищої якості для фахівця. У цьому Едуард Анатолійович переконався і на власному досвіді. Зараз у його підпорядкуванні в облдержадміністрації – здебільшого випускники ЗНУ.

IMG 0085
А от серед 33 випускників магістратури факультету журналістики  (спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» і «Журналістика») більшість вже працює в засобах масової інформації, рекламних та PR-агенціях. Декан факультету, професор Володимир Манакін не лише вручив їм дипломи, але й нагородив почесними грамотами за активну громадську позицію та високі досягнення в навчанні. Не залишилися осторонь привітань і самі магістри: вони підготували своїм наставникам сюрприз, присвоївши кожному викладачеві званням за певною номінацією. До речі, це – перший випуск магістрів факультету з півторарічним терміном навчання.
Найбільшою кількістю магістрів може похвалитися економічний факультет ЗНУ – дипломи отримали 108 випускників. Дипломи магістрів отримали випускники спеціальностей «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Міжнародна економіка», «Економічна кібернетика», а також перший в історії економічного факультету випуск «Управління проектами». Привітали молодих фахівців із цією урочистою подією проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ, професор Олександр Гура, декан економічного факультету, професор Алла Череп, викладачі, батьки та майбутні роботодавці.

DSC 0050

 

Цього року факультет менеджменту випустив 58 магістрів зі спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Логістика», «Менеджмент організацій» та «Бізнес-адміністрування». У вітальному слові від імені ректорату ЗНУ проректор з науково-педагогічної роботи, професор Володимир Волков зазначив, що нинішні випускники мають великі переваги – молодість, енергію та знання, а диплом Запорізького національного університету обов’язково допоможе їм у самореалізації та професійному становленні. Зі словами привітань до випускників також звернулася декан факультету менеджменту, професор Ірина Шавкун.
Урочистості з нагоди вручення дипломів на усіх факультетах були сповнені позитивних емоцій та щирих побажань: викладачі закликали своїх вчорашніх студентів не забувати про альма-матер і запевнили, що вони завжди готові допомагати своїм випускникам.

Прес-центр ЗНУ