Як розважаються розробники з Apple Watch

Після настання того моменту, коли ви вже знаєте, котра година і скільки кілометрів ви знаходили від холодильника до дивана, починається панічний пошук застосувань для ваших Apple Watch. Якщо ви розробник програмного забезпечення з великою кількістю вільного часу і відсутністю особистого життя, то вам напевно знайдеться чим зайнятися.

Наприклад, 15-річний програміст Біллі Елліс розробив додаток для смарт-годинника Apple, яка симулює програму Finder з OS X Yosemite на зап’ясті користувача. Розробник зізнається, що у нього було часу довести функціональність до розуму, але обіцяє, що вже на цьому тижні змусить цю вкрай корисну функцію працювати. Ми в тобі ні секунди не сумніваємося, Біллі!

До речі, трохи раніше Елліс вже повеселив Інтернет, запустивши на Apple Watch давню операційну систему iOS 4.2.1. Правда, цю затію він з якоїсь причини не визнав такою перспективною і від її удосконалення відмовився.

Але watchOS це не єдина носима програмна платформа, на якій люблять гратися розробники. Так як Android Wear володіє більшою ступенем відкритості, то і простору для роботи там теж більше. Наприклад, власники каналу Tech Labs навчилися переносити настільну операційну систему OS X El Capitan на розумні годинники Moto 360:

Саме вражаюче в цих епізодах полягає не в тому, як активно працює фантазія розробників, а в тому, наскільки далеко сьогодні зайшла інженерна думка. Все-таки п’ять років тому ми навіть не могли уявити, що будемо носити на своїх зап’ястях аксесуари, на яких можна запускати настільні операційні системи.