Життя після зйомок

Ксенія Аксьонова – на перший погляд звичайна 18-річна студентка, за плечима у якої багаторазові перемоги на різноманітних конкурсах краси всеукраїнського та навіть міжнародного рівня. Телеведуча розповіла «Запорізькій правді» про своє життя за межами знімальної площадки.

Ксенію, як ви знайшли у собі модель? Можливо, ваші батьки хотіли Вас нею бачити, адже прославляти Україну на різноманітних конкурсах краси ви почали ще зовсім юною? 

Знайшла? Зовсім ні! З самого дитинства батьки віддавали мене на різні гуртки: естетична школа, танці, модельна агенція. Вони хотіли бачити мене, перш за все, розвиненою та вихованою дитиною, а потім вже моделлю. 

Які плюси та мінуси Ви можете виділити в роботі фотомоделі? 

Розумієте, для мене головним плюсом в роботі фотомоделі – є зріст. Тут він зовсім не важливий. Головне – вміння працювати на камеру. На рахунок мінусів говорити не можу, тому що не достатньо багато я працювала в цій сфері, порівняно з професійними фотомоделями. 

На сьогодні Ви є телеведучою ТРК “Алекс” програми “Чарівниця”. Як Вам вдалося стати телеведучою? Це була ваша мрія, чи неочікувана пропозиція? 

Дякуючи конкурсам краси звісно ж. Там мене помітили, якщо можна так сказати. Була це моя мрія? Скоріше – мета. Тому що коли ти бачиш цікавий процес зйомок, ти хочеш дізнатися більше – а як це все відбувається там, за кадром? І коли в тебе є можливість побачити це на власні очі, розумієш, – це те, чому хочеш присвятити все своє життя. 

Як просувається Ваше життя наразі? Ви студентка, вистачає часу на професійну діяльність? 

Звісно, зараз на першому плані навчання. Так би мовити, це головна мета на найближче майбутнє. Тому не варто розслаблятися – попереду суворі будні простого студента, якого чекає захист курсової і довгоочікувана сесія. Знаєте, щаслива людина та, яка займається улюбленою справою, а якщо ця справа заповнює все твоє життя, і переплітається з будь-якою діяльністю, то це найкрутіше що може з тобою статися. 

Чого і всім бажаю – любити своє життя, займатися тільки тим, що подобається і завжди посміхатися. Не хочеться зупинятися на досягнутому, тим паче поєднувати це зовсім не складно.

спілкувався
Віталій Розкаряка