Прес-релізи за брифінгами в Українському кризовому медіа-центрі від 24 лютого 2016 року

Протягом минулої доби бойовики більше 20 разів застосували важке озброєння – полковник Олександр Мотузяник 

Вчора ситуація у зоні АТО загострилася. «Противник більше 20 разів застосував важке озброєння на Донецькому та Маріупольському напрямку. За попередніми оцінками, по наших позиціях випустили більше 160 мін. Також на західних околицях Донецька українські позиції неодноразово обстрілювали снайпери», – повідомив полковник Олександр Мотузяник, речник Адміністрації Президента України з питань АТО під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. 

Найбільша проблема в Україні – це безкарність – Amnesty International 

Amnesty International заявляє про глобальний наступ на права та свободи людини. Цій темі присвячена річна доповідь організації за 2015 рік, яку експерти Amnesty International презентували під час прес брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. Розділ щодо ситуації в Україні зосереджується на розслідуваннях злочинів проти Майдану, збройному конфлікті, «в’язнях сумління», свободі вираження, правам ЛГБТІ та порушеннях прав людини в Криму.  

Важливіше – встановити істину, і ця істина ніяк не заперечує подвигу Майдани – Анастасія Станко, співавтор циклу розслідувань «Слідами Революції» 

«Фільм закликає до дискусії, можливо, щось є не зовсім приємним нам всім. Але нам видавалося, що встановити факти, встановити істину, насправді, є важливіше. І ця істина ніяк не заперечує ані подвигу, ані пам’яті, ні того, що все-таки вбивали беззбройних людей на Інституцькій», – заявила під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі Анастасія Станко, автор циклу розслідувань «Слідами Революції» про фільм «20 лютого. 

За два роки існування Центр зайнятості вільних людей допоміг працевлаштуванню 5 тисячам переселенців та учасникам АТО 

«За нашими підрахунками, на весь час роботи нам вдалося сприяти працевлаштуванню більш ніж 5 тисячам осіб», – повідомила під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі Марина Лебідь, координатор команди волонтерів «Центру зайнятості вільних людей». Вона розповіла, що два роки тому була заснована ініціатива із працевлаштування учасників Майдану, яка переросла в організацію «Центр зайнятості вільних людей» (ЦЗВЛ).  

Рада суддів запроваджує добровільні декларації про приватні інтереси суддів 

4 лютого цього року Рада суддів затвердила положення щодо порядку врегулювання конфлікту інтересів. Документ містить норми щодо того, яким чином мають діяти судді, органи суддівського самоврядування, врегульовуючи конфлікт інтересів і надаючи роз’яснення суддям щодо цього питання. Про це під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила Валентина Симоненко, голова Ради суддів України, суддя Верховного суду України. 

Тільки любов’ю до ближнього ми можемо показати, що Україна – це не та Україна, яку змальовують ЗМІ протилежної сторони – волонтери, які працюють з цивільним населенням прифронтової зони 

В умовах гібридної війни – нового типу війни, аналогів якій ще не було в історії – неможливо і недостатньо лише здобути перемогу зброєю, звільнивши територію. Не менш значущим фронтом є фронт інформаційний, що проходить у свідомості людей – особливо тих, що проживають у зоні конфлікту і зазнали найбільшого впливу пропаганди і дезінформації. «Війна йде у розумі, за свідомість людей. 

Майдан – це цивілізаційний вибір народу України – Леонід Фінберг, презентуючи книгу «Майдан. Свідчення. Київ, 2013-2014» 

Майдан це «зоряний час» української історії. Він є етапною подією української історії, яка дуже важлива за багатьма ознаками: ознаками мужності, солідності народу, самоорганізації та відходу від стереотипів, заявив під час презентації книги «Майдан. Свідчення. Київ, 2013-2014» в Українському кризовому медіа-центрі Леонід Фінберг, соціолог, дослідник культури, директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, головний редактор видавництва «Дух і Літера», упорядник книги. 

За матеріалами
Українського кризового медіа-центру