Запорізького волонтера посмертно висунули на здобуття конкурсної номінації

Запорізькі друзі і колеги відомого в місті волонтера Ірини Гавришевой, нещодавно пішла з життя після важкої хвороби, висунули її на здобуття номінації «Народний благодійник» IV Національного конкурсу «Благодійна Україна». Про це повідомляють співробітники благодійного фонду «Щаслива дитина», з яким тривалий час співпрацювала Ірина Гавришева.
— Друзі, ми все ж вирішили запропонувати Іру Гавришеву для участі в національному конкурсі «Народний благодійник». Вже в статусі «небесного птеродактиля», — написав у соціальній мережі співробітник фонду Микола Колодяжний. — Знаємо, Іра, швидше за все, була б проти. Вона не любила надмірної уваги до себе. Але так само, як любила надходити вона, ми вирішили вчинити по-своєму. Тому що вона цього заслуговує, як ніхто інший. Це раз. І по-друге, ми переконані, що чим більше людей дізнається про її життя, тим більше потребують знайдуть силу і підтримку для подолання своїх проблем і труднощів завдяки її прикладу. А хтось, можливо, теж вирішить присвячувати частинку себе допомоги іншим.

Нагадаємо, Ірина Гавришева пішла з життя 9 січня 2016 року в Києві, де вона проживала останнім часом. Її прах перевезли до Запоріжжя. Відразу після її смерті близькі Ірини, яка боролася з важким захворюванням, оприлюднили її передсмертний лист, звернений до живих. У ньому вона закликає всіх:
«А у вас тут залишається цей світ… в якому так потрібна допомога один одного. В якому єдиний спосіб вижити – це пліч-о-пліч протистояти біді. В якому не тільки сильний захищає слабкого, але навіть самий слабкий може багато зробити для сусіда. Я своє відпрацювала :). А вам, здається, ще пахати і пахати».