Крок у рок

Сьогодні на українській сцені все частіше з’являються нові виконавці, які стрімко завойовують натовпи прихильників. Такими є молоді та жваві хлопці з запорізького гурту «Хорошие люди».

Лише за 2 роки свого існування, вони зібрали чималу армію шанувальників не тільки в своєму рідному, а і в багатьох інших українських містах. На деякі питання , щодо їх творчості, «Запорізькій правді» погодився відповісти засновник гурту – Дмитро Волков. 

– Доброго дня, Дмитре, скажіть, будь ласка, що стало поштовхом створити гурт та як обиралась назва? 

– Вітаю! До створення гурту мене штовхали друзі, які вже на той час займалися музикою та мали власні гурти. Це був десь 2013 рік. Минув час і я зрозумів, що мені це теж цікаво. Тож все-таки я вирішив знайти людей, які мали хоч якесь відношення до поняття “музика”. Так народився гурт “Хорошие Люди” . Назву нам подарував один з учасників першого складу, вона була вигадана заздалегідь. 

– Хто пише пісні та які теми найбільш розкриті у вашій творчості? 

– Я, як лідер та вокаліст гурту, відповідаю за написання пісень. Так вже повелося. Остаточним аранжуванням займаються усі учасники гурту, а саме: Володимир Додока, Олександр Парфільєф, Євген Калачов та Антон Сердюк. Кожен вносить щось своє у пісню і з цього виходить щось несподіване та круте. Я не можу сказати, що ми пишемо пісні на якусь з тем. Ми просто граємо те, що в нас добре виходить, та те,що самі хотіли б почути. Насправді, я вважаю, що всі пісні написані про кохання, або через кохання. Це таке почуття, що зачіпало кожного, але по-різному. Всі пісні про кохання. 

– Відомо, що у вас є авторська пісня патріотичного змісту. Скажіть, що спровокувало написанню цієї пісні? 

– Так, в нас є пісня під назвою “Остання революція”. Вона була написана у часи подій на майдані. То було страшно. Ті події вражали мене та викликали різні почуття. Був і сум, і жаль, і страх але гордість за наш народ. Ці емоції і створили в моїй голові цю пісню, у якій я намагався сказати про те, як ми сподіваємося, що такого лиха більше не буде і це була “Остання революція”. 

– Сучасне становище в Україні якось впливає на вашу творчість? Можливо ви брали учать у благодійних заходах або плануєте? 

– Ні, зараз не впливає. Ми намагаємось триматись далеко від політики та інших державних питань, тому що наші слова, для тих хто сидить вище, не мають ніякого значення і вони їх навіть не почують. ЗМІ кожен день тримає народ у напрузі , а якщо таке буде ще і в українській музиці відбуватись, то можна ж взагалі втратити глузд. Так, у 2015 році ми грали на багатьох благодійних заходах і якщо у цьому це знадобиться знову, ми будемо грати ще. Це дуже важливо.

спілкувалася
Тетяна ТИМОШЕНКО