Презентація книги Туна Кіремітчі "Молитви лишаються незмінними"

Перекладач Ольга Чичинська 5 березня о 15:00 в книжковому магазині “Папірус” презентує книгу Туна Кіремітчі “Молитви лишаються незмінними”

Читаючи роман “Молитви лишаються незмінними”, ми маємо змогу прослідкувати за цікавою розмовою двох самотних жінок. Пелін, що має певні проблеми із родиною, зараз навчається в невеличкому містечку в центрі Європи. Одного дня до ії рук потрапляє газета з оголошенням:”Шукаю людину, яка знає турецьку мову. Оплата гідна. Досвід роботи не має значення. Перевага віддається тим, хто не палить.”
Це і стало приводом до знайомства з Розеллою Галанте -літньою єврейською жінкою, яка народилася у Німеччині. Під час Другой світової війни, сповненої суцільних страждань і випробувань, пані Розелла перебувала в Стамбулі, далеко від свого чоловіка. Саме тоді в ії житті трапилась неймовірна пригода – заборонене кохання між нею та Енвером Ріганом, турецьким поетом- комуністом… А зараз пані Розелла пропонє Пелін щотижня приходити до неї в гості, щоб розмовляти з нею турецькою.

Літня жінка та дівчина ведуть довгі розмови й нарешті стають справжними подругами. Вони й не здогадувались, які душевні таємниці відкриються завдяки неймовірним діалогам про любов, дружбу, пристрасть, Стамбул, війну, розлуку , родину, минуле, сучасне, надії та молитви….

Детальныше
http://knigi.zp.ua/molitvi-zalishajutsja-nezmіnnimi