Презентація нового фільму про Крим. Проект «Вавилону 13» та УКМЦ

Презентація нового фільму про Крим. Проект «Вавилону 13» та УКМЦ

«Крим. Як це було»
26 лютого, 16:45, прес-центр Українського кризового медіа-центру.
Презентація фільму «Крим, як це було»: історія створення. Спільний проект «Вавилону 13» та Українського кризового медіа-центру.

Спікери:
Костянтин Кляцкін, режисер
Володимир Усик, оператор
Павло Липа, звукорежисер
Олександра Братищенко, продюсер
Сергій Малярчук, продюсер (автор ідеї)
Валентина Охлопкова, волонтер
Об’єднання кінодокументалістів Babylon’13 представляє перший повнометражний фільм про анексію Криму Росією. Унікальні документальні кадри і невигадані історії моряків, льотчиків, десантників та морських піхотинців про жорстке протистояння окупантам одним дадуть відповідь на питання «Чому ми віддали Крим?», а інших примусять замислитися над майбутнім півострова.

Вперше з часу кримських подій український глядач має нагоду подивитися у очі людям, що були готові у непростих умовах до останку захищати територіальну цілісність батьківщини і захищають її сьогодні, дізнатися з першоджерела, що діялося на оточених військових базах і блокованих бойових кораблях. Автори фільму дивляться на історичні події в Криму крізь призму доль українських вояків, що не зрадили присязі. «Крим. Як це було» — розповідь про найвищі людські якості: честь, вірність обов’язку, мужність.

Презентація нового фільму про Крим. Проект «Вавилону 13» та УКМЦ 1

Фільм «Крим. Як це було» увійшов до «Каталогу українських фільмів 2015/2016 рр.», який розповсюджується на кіноринках найбільших міжнародних кінофестивалів Європи. Він також буде представлений на Берлінському міжнародному кінофестивалі (Berlinale) в рамках Ukrainian film corner.

Фільм створено за підтримки NATO Information and Documentation Centre

Партнери проекту Український кризовий медіа-центр, Euro Maidan Canada, технічний партнер KWA Sound Production та Державне агентство України з питань кіно

Знімальна група вдячна за підтримку та допомогу в роботі ідейній натхненниці проекту, волонтерці Валентині Охлопковій, без якої поява фільму була б неможливою; працівникам прес-служби ВМС ЗС України; капітану другого рангу, заступнику командира 1-ї бригади надводних кораблів по роботі з особовим складом Олександру Гончарову; заступнику командира 10-ї бригади морської авіації по виховній роботі підполковнику Миколі Плескачу та іншим чудовим небайдужим людям.

За матеріалами
Українського кризового медіа-центру