Костянтин Грубич: «Будемо борщі варити біля толоки»

Костянтин Грубич: «Будемо борщі варити біля толоки»

27 лютого 2016 року в головному корпусі Класичного приватного університету в рамках прес-конференції «Запорізька книжкова толока 2016»,  запоріжці зустрілися з телеведучим та журналістом Костянтином Грубичем.

Після прес-конференції, до слова був запрошений спеціально запрошений гість Костянтин Грубич, який завітав до Запоріжжя аби презентувати свою книгу «Смачна країна»  та провести лекцію «Журналістика, як ремесло: правильність комунікацій та проблема вибору» для майбутніх журналістів і всіх бажаючих подискутувати на дану тему. 

Після короткої промови, журналіст запропонував побудувати подальше спілкування з запоріжцями за принципом «Питання-відповідь». На запитання про те, чи завітає пан Костянтин в жовтні місяці на ЗКТ, він відповів: «На разі, я презентую книгу «Смачна країна» в рамках фестивалю ЗКТ-2016,  тому я вже приймаю в ньому участь. Чи буду я у Жовтні? Якщо моя книга не втратить інтерес і на неї буде попит, то приїду, якщо ж ні, то будемо борщі варити біля толоки». 

Також, гість розповів про знімання програми «Знак якості», яка займала весь його вільний час, спільну роботу з Надією Матвієвою (програма «Все буде добре»), з якою вони планують зайнятися «розкруткою» своїх каналів на Ютубі, про участь у телепроекті «Один за всіх», куди журналіста часто запрошують як експерта та багато іншого.

Костянтин Грубич: «Будемо борщі варити біля толоки» 1

Під час проведення лекції, Грубич розповідав про роботу журналіста, давав поради студентам та наголосив, що рано чи пізно, перед ними стане вибір:«Совість, чи мільйон доларів?». Костянтин закликав присутніх бути справедливими та чесними, і найголовніше, ніколи нікого не обмовляти, навіть на благо собі, своєму кар’єрному зростанню. 

На завершення, своїм колегам телеведучий сказав:«Нехай ні жар ні холод не спинить вас у вашій професійній діяльності» 

Віталій Розкаряка