Школярі передали захисникам снайперські рукавички власного виробництва

Школярі передали захисникам снайперські рукавички власного виробництва

На ІІІ (обласному) етапі ХХХІV Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (навчальний курс «Технології»), що зібрав у Запоріжжі  на базі колегіуму «Елінт»  понад 70 школярів з різних куточків Запорізького краю, учасники змагань  виготовили власноруч   спеціалізовані вироби для воїнів-захисників України і вручили їх волонтерам, щоб передали нашим хлопцям на передову у зоні АТО.

За словами одного з організаторів заходу – методиста  науково-методичного центру Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ( КЗ «ЗОІППО» ЗОР)  Андрія Лукачевича, тематика завдань для школярів була обрана невипадково. Важливо було забезпечити дітям можливість виразити власні патріотичні настрої.  В рамках виконання програми змагань діти виготовили життєво необхідні для воїнів АТО речі: органайзери, тактичні рукавиці для снайперів, скребки-лопатки та якорі для знешкодження мін.  
Редакція газети «Запорізька правда» підтримала ініціативу педагогів. І з огляду на те, що наш творчий колектив веде активну волонтерську діяльність, підтримує тісні зв’язки із військовослужбовцями-земляками, регулярно відвідує їх позиції на передовій, ми активно долучилися до участі у  цьому заході. Зокрема, запросили на його урочисте відкриття відомих у нашому краю волонтерів Світлану Ушакову,  Катерину Вінниченко, Тетяну Власову, а також військовослужбовців-артилеристів 55-ої артбригади, чиї підрозділи нині утримують лінію оборони у секторі «М» під Маріуполем.

 

SAM 0733
 Чудову концертну програму для гостей разом з вихованцями  «Елінта» підготувала  заступник директора колегіуму з виховної роботи Лариса Бабіч. Глядачі оваціями зустрічали виступи маленької виконавиці   східних танців і вокалістів, сміялись над шкільними гуморесками, підспівували і пританцьовували, ледь всиділи на своїх місцях. На якусь мить воїни-захисники нарешті змогли відволіктись від своєї справи і відпочити душею. Вони щиро дякували школярам за таку моральну підтримку.
Волонтер Тетяна Власова відмітила, що просто у захваті від того, який патріотизм продемонстрували учасники  фахової олімпіади.

Вочевидь, саме такий підхід – коли все, навіть завдання на шкільних олімпіадах , спрямовуємо на  нашу перемогу, дозволить нам врешті її здобути, – резюмувала Тетяна Василівна. –  І то добре, що ми навчаємо наших дітей любити Батьківщину не тільки словом, але й ділом.

Тетяна Тимошенко