Подаруй дитині щастя

У кожного своє щастя! Пухнасте, ніжне, улюблене, тепле… Щастя не має ціни! Воно не купується, не продається, не виставляється на показ. Мабуть тому, у нашому житті є маленькі миттєвості, що здатні зробити нас щасливими!! Тож, давайте порадуємо тих, хто дійсно цього потребує!!

Команда ЗМГО “Небо без кордонів” запрошує усіх охочих і небайдужих людей долучитися до акції ‪#‎Подаруй_дитині_щастя‬, що приурочена до Міжнародного дня щастя. Ми пропонуємо усім нам порадувати дітлахів із Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Тому, оголошуємо збір необхідного. 

Збираємо: 

– одяг 

– іграшки 

– книги 

– канцтовари (кольоровий папір, картон, клей, ножиці та ін.)

– солодощі 

– інші забавки, що можуть знадобитися дітям.

Акція триває до 20 березня включно. А вже 21-го – за надійної підтримки громадської організації ЗАПОРОЖСКИЙ ВЕКТОР, за що їм велика подяка, ми відвідаємо дітлахів і передамо їм ваші подарунки.

Пункт збору знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 70-Б (Класичний Приватний Університет, корпус – Інститут права ім. В. Сташиса, 6-й поверх, а.601). Приносити необхідне можна з 8:00 до 17:00. Попередньо зв’яжіться з нами:

+38(096)930-67-77 – Ирина Дяченко

+38(097)424-68-00 – Іра Ярко

Давайте всі разом порадуємо нашу малечу і покажемо їм, що вони потрібні!! Навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас!! Тож, не забуваймо, що задовольняючись малим набагато легше отримати більше!!