«Україна – це ми»

«Україна – це ми» – під такою назвою в Оріхові пройшов районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні. До дітей і дорослих звернувся голова громадської організації «Учасники бойових дій та антитерористичних операцій» Руслан Барко. Він щиро подякував їм за підтримку українських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, і побажав удачі на конкурсі.

Оплесками вітали присутні у залі почесних гостей – учасників бойових дій Владислава Томіліна  і Максима Потоцького, волонтерів ВГ «Оріхів—армії» Тетяну Мастєпанову і Дарю Мірзагаянову.

Компетентне журі визначило кращих виконавців. Серед представників середньої групи конкурсантів  перше місце присуджено вокальному ансамблю «Лілея» з Нестерянки; на другому місці— Ольга Сойнікова (Комишуваський будинок дитячої творчості) і хоровий колектив «Веселка» (с.Нестерянка); на третьому — Дарина Гуляєва з с.Щасливе, ансамбль «Козаки» (с. Нестерянка) і Анастасія Юпко, учениця НВК № 2 ім. академіка В.А.Лазаряна. У старшій групі учасників фестивалю перше місце віддали дуету з Оріхівського районного будинку дитячої творчості у складі Альбіни Гальчанської і Каріни Заховалко, які виконали пісні «Свіча» і «Хочу жити без війни»; на другому місці– Юлія Туша, вихованка Комишуваського будинку дитячої творчості, на третьому – Катерина Алексійчук з НВК № 2 ім. академіка В.А.Лазаряна і Дарія Полив’янова з Комишуваської ЗОШ.

Тамара Курочкіна,
м.Оріхів