Знання ціною в життя: «ЗАХИСТ ПАТРІОТІВ» навчає українських лікарів за світовими стандартами

8 березня 2016 року, 12.00, КИЇВ – На базі центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України (вул. Ягідна, 58) пройшла фінальна симуляція курсу «Підтримка життя під час травми. Українська програма». Учасники курсу – лікарі ДПСУ та НГУ.

ГО «Захист Патріотів» провів курс «Підтримка життя під час травми. Українська програма» для українських лікарів з метою підвищення їхньої кваліфікації та навичок, необхідних для роботи з травмою. П’ятиденна інтенсивна програма складається з семінарів, практичних станцій та симуляцій у реальному часі.

 Уряд Канади через Канадсько-українську фундацію виділив кошти на проведення 4 таких курсів в Україні. Навчання вже пройшли лікарі МВС, СБУ та Міністерства оборони. З 4 по 8 березня 2016 року світовим стандартам роботи з травмою навчили лікарів Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України.

Під час фінальної симуляції 8 березня 25 курсантів надаватимуть першу допомогу «пораненим» з різними видами травм.

СПІКЕРИ:

Д-р Уляна Супрун – директор ГО «Захист Патріотів», директор гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців

Росс Демків – торговий предстваник Global Affairs Canada

Енн Метсон Гаус – тимчасово повірена у справах посольства Канади в Україні

Валентин Волоха – начальник управління охорони здоров`я Департаменту матеріально-технічного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби України

Олег Михайлик  – начальник військово-медичного управління НГУ, полковник медичної служби

За матеріалами
Українського кризового медіа-центру