Вихованців Вільнянського інтернату запросили у "Подорож казковою країною"

Представники волонтерського руху “Твори добро, Україно!”  провідали вихованців Вільнянського інтернату і провели для них квест “Подорож казковою країною”. 

Один тиждень на підготовку, 23 волонтера, а не  18, як планувалося раніше, 35  дітей, 3 години. 8 станцій квесту. Розповідь про цей день навіть цифрами вражає! Що вже говорити про емоції, які вдалося подарувати і випробувати в цей день! Свято вдалося завдяки: руху “Твори Добро, Україна!” і Оксані Левченко; незамінним сценаристу і костюмеру – Діні Ситченко і двом її юним помічницям – Сабіні і та Руфані; майстрині  Маргариті Нікуліній; мудрим – премудрим Ані Резніченко та Діані; добрим і спритним Оксані Чернацькій і Ларисі Головко; художницям – Саші Лисянській, Олені Міроновій  і Насті Чебердіной, – які майстерно перетворювали дітей в індіанців, метеликів, кішечок і тигрів;  а також багатьом іншим небайдужим  учасникам проекту.

Також спасибі багатій душею людині, яка побажала залишити своє імя  “за кадром”, втім, за фінансової підтримки якої з’явилася можливість завершити квест пошуком скарбу – у вигляді кількох кілограмів цукерок: )

Якщо Ви хочете приєднатися до цієї доброчинної справи – підключайтеся до вже наявної програми, запропонуйте та проведіть для дітлахів свій майстер-клас. Зв’яжіться з координаторами проекту  за телефоном:

(099)740-63-09 Олександра
(066)674-24-65 Яна