Доля останнього мамонта. Думка науковців

Російські експерти змогли після тривалих наукових досліджень визначити точну дату, коли з євразійського континенту зникли мамонти. Вчені встановили, що десять тисяч років тому цей рід ссавців ще існував в Сибіру, а на інших територіях мамонтів вже не було. Причиною вимирання рідкісних тварин стало недостатня кількість в організмі мінералів.

Вчені з Томського державного університету напередодні завершили своє об’ємне дослідження щодо питання, коли саме і з якої причини вимерли мамонти на території євразійського континенту. Експерти встановили, що ссавці десять тисяч років тому існували на території Новосибірської області, проте на інших територіях їх вже давно не було. Однією з ключових причин зникнення рідкісного виду тварин став недолік в їх організмі мінералів, які необхідні для життєдіяльності будь-якої живої істоти.+

За попередніми даними, останні мамонти жили на височині Вовча грива. Саме ця місцевість була багата на мінерали, кальцій, магній та інші корисні речовини. Варто відзначити, що давні люди знали про міграції мамонтів, яка відбувалася в певний час, і прагнули вчасно вийти на полювання, щоб не пропустити «ходу» тварин.

За матеріалами
http://cikavosti.com/