Круглий стіл "Обсяг і порядок звітності волонтерських та благодійних організацій про свою діяльність"

У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області відбувся круглий стіл за участю спеціалістів фіскальної служби регіону, представників обласної державної адміністрації та запорізьких волонтерів.

Учасники обговорення зосередили основну увагу на роз’ясненні механізмів оподаткування діяльності волонтерських організацій.

Заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Руслан Гришко розпочав роботу круглого столу зі слів подяки на адресу запорізьких волонтерів та наголосив на тому, що фахівці фіскальної служби завжди готові надати будь-які роз’яснення щодо обсягу і порядку звітності волонтерських та благодійних організацій про свою діяльність. 

У ході обговорення волонтери окреслили перелік найбільш актуальних питань, що необхідно розтлумачити – це і оформлення документів, зокрема, права передачі продуктів та речей на територію проведення антитерористичної операції, і персоніфікація суб’єктів, яким надається така допомога, а також особливої уваги потребують правила реєстрації міжнародної фінансової допомоги і оформлення транспортних витрат.

Результатом зустрічі стало спільне рішення про необхідність підготовки письмових роз’яснень, які були б корисні представникам волонтерських організацій задля вирішення усіх складних питань щодо обсягу і порядку звітності про свою діяльність.

Головне управління ДФС у Запорізькій області