Вдома і стіни допомагають

У басейні «Славутич» відбувся молодіжний чемпіонат України, на якому успішно виступили вихованці СДЮШОР «Мотор Січ».
Першого ж дня змагань наші земляки завоювали дві золоті, срібну й п’ять бронзових нагород. Маргарита Джусова й Карина Есаулова перемогли у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна, а третіми були їхні одноклубниці Віолетта Сверчкова та Аліна Бабаєва. В активі Карини Есаулової ще дві золоті медалі – в індивідуальних стрибках з вишки та 1-метрового трампліна. У стрибках з 3-метрового трампліна Карина Есаулова здобула «срібло», Аліна Бабаєва – «бронзу». Маргарита Джусова до синхронного «золота» додала «срібло», завойоване на 1-метровому трампліні.
У змаганнях юнаків з синхронних стрибків з 3-метрового трампліна Євген Науменко та Олег Сербин були удостоєні «бронзи», а на вишці цей дует став недосяжним для конкурентів. Крім того, Євген Науменко приніс у командну скарбничку ще й два «срібла», здобуті на вишці та 3-метровому трампліні, а Олег Сербин – «бронзу» (вишка).   
Отже, за підсумками чемпіонату України медальний врожай запоріжців виглядає таким чином: шість золотих, чотири срібні й шість бронзових нагород.