Європейський тріумф Жана Беленюка

У Ризі завершився чемпіонат Європи, на якому успішно виступили борці, які захищають кольори Запорізької школи вищої спортивної майстерності. 

Чинний чемпіон світу Жан Беленюк, виступаючи у ваговій категорії до 85 кг, на шляху до фіналу не залишив шансів шведу Рагнару Йохансону (5:0 ), німцю Денису Кудлі (6:1 ) та литовцю Лаймутісу Адомайтісу (2:1 ). У двобої за золоту медаль наш земляк зустрівся з грузинським борцем Робертом Кобліашвілі. Перші два бали Жан заробив уже на 34-й секунді. Суперникові вдалося зрівняти рахунок, але надалі грузин був покараний за пасивність. Перемігши з рахунком 5:2, Жан Беленюк вдруге став чемпіоном Європи.

Володарем ще однієї медалі – бронзової – став Дмитро Цимбалюк (вагова категорія – до 59 кг). На його рахунку перемоги над угорцем Петером Модомом, поляком Михайлом Трасцем та азебайджанцем Талехом Маммадовим. Щоправда, у півфіналі Дмитрой програв вірменському борцю Роману Амояну, але у сутичці за «бронзу», здобув блискучу перемогу над хорватом Іваном Лізатовицем (9:0).