Олена Алексєєва презентує сольний диск

Олена Алексєєва презентує сольний диск

Невдовзі тих, хто любить авторську пісню (інакше кажучи – високе поетичне слово і душевну мелодію), очікує непересічна подія. 29 березня о 18.00 у запорізькому палаці культури Металургів свій сольний альбом презентуватиме Олена Алексєєва.

Вона начебто і не потребує в окремому представленні: хто ж у нашій області не чув імені художнього керівника Запорізького театру поетичної пісні та Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-майстерні авторської пісні «Сонячний зайчик», лауреата премії імені І.Паторжинського, міжнародної виконавської премії імені С.Каца й конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна», члена журі, почесну гостю, ведучу майстер-класів багатьох українських і російських фестивалів авторської пісні…

«Печать забытого родства» – Олена Алексєєва не випадково назвала диск саме так. Ця назва відсилає нас до пісні її учителя і друга Юрія Лореса: «На всем лежит печать забытого родства: подобны деревам и города, и струны». Булат Окуджава й Олександр Галич, Юрій Візбор і Сергій Нікітін, Олександр Вертинський і Юрій Лорес, Арсеній Тарковський і Йосип Бродський… Висока честь – відчувати духовну спорідненість із цими авторами, чиї твори записані на диску та прозвучать у концертній програмі!

Олена Алексєєва презентує сольний диск 1

Альбом Олени Алєксєєвої, за визначенням, сольний. Та працювала вона над ним не одна. Її повноправними співавторами стали відомий гітарист із Києва Борис Бєльський, музичний керівник театру поетичної пісні Жан Селєзєнєв, автор і виконавець, фронтмен київської групи «Faceless Void» Кирило Алексєєв, автор і виконавець, звукорежисер й аранжувальник Олег Швидкий. Запорізькі музиканти: альтист Анатолій Собакар, флейтистка Олена Вєтрова, баяніст Віктор Максименко, перкусіоніст Сергій Хміров – додали композиціям альбому вишуканості й оригінальності. Всі вони теж візьмуть участь у концерті в ПК Металургів.

До речі, презентація диску, яка відбудеться 29 березня, не перша: ще раніше Олену Алексєєву запросили виступити з цією програмою у Харкові. Навіть трохи прикро, що запоріжці стали не першими слухачами. Але ніщо не завадить нам по заслугах оцінити творчість нашої землячки та доповнити аудіоколекції її дисками, що продаватимуться під час презентації.

Ліна ДОРОШЕНКО,
фото: Наталія ЗВОРИГІНА