Запорізька ОДА оголосила конкурс "Кращий державний службовець"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 19.09.2007    № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.02.2016 № 60 «Про організацію і проведення  I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в обласній державній адміністрації у 2016 році» (далі – Конкурс) та з метою виявлення й заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, Запорізька обласна державна адміністрація з 01.03.2016  по 27.04.2016 проводить I тур Конкурсу.

Конкурс проводиться серед державних службовців Запорізької обласної державної адміністрації в номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

У  Конкурсі в номінації «Кращий керівник» можуть брати участь керівники і заступники керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату; керівники управлінь, відділів, секторів у складі структурних підрозділів облдержадміністрації, які мають стаж державної служби не менш як п’ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки.

У Конкурсі в номінації «Кращий спеціаліст» можуть брати участь спеціалісти I категорії, провідні спеціалісти й головні спеціалісти структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату, які мають стаж державної служби не менш як два роки.

До участі у Конкурсі допускаються державні  службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Бажаючі взяти участь у I турі Конкурсу необхідно до 25 березня 2016 року  подати Організаційному комітету з проведення I туру Конкурсу в обласній державній адміністрації заяву про участь у Конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із Порядком проведення Конкурсу .

Необхідні додати:

1. копію особової картки державного службовця за формою П-2ДС;

2. подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації;

3. інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо) за бажанням претендента.

Довідки за телефонами: 239-07-03, 224-60-11