Зроби в Україні, продай – за кордоном

Зроби в Україні, продай - за кордоном

Минулого понеділка я розповідала вам про те, де можна продати хенд-мейд на просторах Рунета. Сьогоднішня стаття для тих, кому російськомовного сегмента Всесвітньої мережі мало, і хто хоче вийти на світовий ринок.

Продаж виробів ручної роботи – це прибутковий бізнес, особливо, якщо ви робите щось по-справжньому оригінальне і красиве. Різні сувеніри, одяг і подарунки ручної роботи завжди цінувалися дуже високо.

Не секрет, що фрілансери з країн СНД в сфері ІТ впевнено посідають третє місце в світі. Ніщо не заважає нам відзначитися і в сфері виготовлення робіт своїми руками!

Отже, із зарубіжних майданчиків для продажу хенд-мейд хотілося б відзначити наступні …

Etsy.ком

Зроби в Україні, продай - за кордоном 1

Це найбільша майданчик для продажу виробів ручної роботи, справжнє живе співтовариство, в якому перебуває більше тридцяти мільйонів (!) Покупців. Звичайно ж, ця платформа може стати вашим основним місцем продажу хенд-мейд.

У майданчики є російський інтерфейс, так що розібратися, що до чого, буде просто. Тут немає ніяких членських внесків або якихось інших тарифних планів. Вам потрібно всього лише заплатити 20 центів за розміщення одного товару, на термін 4 місяці, або ж до його продажу. Є комісія сервісу, вона становить 3.5% від ціни товару.

Тут можна продавати картини, вінтажні речі, подарунки, сувеніри, витратні матеріали.

АртФіре

Зроби в Україні, продай - за кордоном 2

Цей ресурс допоможе заробити, оперативно виконуючи індивідуальні замовлення. Крім цього, кожен автор може створити свою вітрину і продавати готові роботи. Ресурс бере 3% комісії від продажів. Крім заробітку, кожен майстер знайде тут багато людей, захоплених творчістю, які з радістю поділяться досвідом, і обговорять з вами нові техніки рукоділля і останні тенденції.

ДаВанда

Зроби в Україні, продай - за кордоном 3

Цей портал працює за принципом комісії – 5% з кожного продажу. Сайт досить популярний в Європі. Це німецький ресурс, але тут багато майстрів з інших країн світу. У сайту три інтерфейсу – англійську, німецьку та французьку. Але навігація тут радує своєю простотою і зрозумілістю, а всі замовлення дуже швидко опрацьовуються.

Craft Is Арт

Зроби в Україні, продай - за кордоном 4

А це американська платформа, і користуються нею в основному жителі Штатів. Але і вам нічого не заважає. Сайт побачив світ ще в 2009 році, і продавати тут можна практично будь-які вироби ручної роботи.

Комісія сервісу становить для базового аккаунта 5.5%. Безкоштовно, з цього ж базового аккаунта, можна продати 100 робіт. Ну або хоч греблю гати, без комісії, заплативши 79.99 доларів на рік.

Zibbet

Зроби в Україні, продай - за кордоном 5

Ще одна популярна майданчик для торгівлі хенд-мейд. Тут діє три тарифні плани – безкоштовний, початковий і професійний. Найвигідніший, звичайно, професійний тариф, так як відкриває багато можливостей, в тому числі рекламу в розділі подарунків. Але і з безкоштовний аккаунтом ви можете продати 50 своїх робіт. Трохи заробивши, можна перейти на кращий тарифний план.

Якщо ви зважилися, наостанок Freelance.Today дасть вам кілька слушних порад, як виділитися на тлі інших продавців ручних виробів на великих зарубіжних платформах.

Створіть свій бренд і просувайте його. Покупці повинні зрозуміти, хто ви і що з себе уявляєте. І вони звикли мислити в масштабі брендів – більшість платоспроможних людей на сьогодні виросли в епоху брендування.

Вивчайте конкурентів. Подивіться, що пропонують інші продавці, подумайте, що ви можете робити краще за них. Дерзайте!

Вивчіть свою аудиторію. Визначтеся, хто ваш клієнт – чоловік це чи жінка, самотні це або сім’ї, і зорієнтуйте свою рекламу і свій бренд на певну групу людей.

Постарайтеся добре обслуговувати покупців, бути привітними і ввічливими. Так до вас прийдуть ще й ще.

Продвигайте себе і свої послуги через соціальні мережі. Створюйте групи, заведіть канал на YouTube і показуйте, як ви творите дива своїми руками.

За матеріалами
Ольги Мульченко