«Нагорода жінці-символу змін»

Сьогодні свою нагороду отримала запоріжанка Марія Лихварь. Орден “За заслуги перед Запорізьким краєм” 83 – річній жінці вручено під час сесії обласної ради за ініціативи голови Фракції Радикальної партії Олега Ляшка – Юрія Ружина.

Оскільки у депутатів міськради так і не вийшло привласнити Марії Іванівні звання почесного громадянина міста, запорізької територіальної організацією Радикальної партії Олега Ляшка було підготовлено звернення до ЗОДА з проханням нагородити Марію Лихварь Орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм”.

Марія Іванівна запам’яталася всім як символ запорізького Майдану. Незважаючи на четверту стадію онкологічного захворювання і свій вік, завжди була і досі готова відстоювати інтереси громадян Запорізької області. А коли настали важкі часи для прифронтовій Запорізької області і багато хлопців пішли захищати свою країну, Марія Іванівна передавала в зону АТО власноруч зроблені в’язані прапори, шкарпетки, шарфи і крім того, всі свої заощадження віддає на передову від свого чистого і справжнього серця.

   15 березня найяскравіша і патріотична активістка майдану відзначила свій 83 день народження. Іменинницю привітали представники Запорізької територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Роман Віталійович Каліш і його заступник Дергачова Ірина Станіславівна.

Марія Іванівна колись була різноробочою, вахтеркою в редакціях. У неї немає вищої освіти, проте жінка начитана і інтелектуальна. Спілкується гарною українською мовою, багато читає, була записана, напевно, в усі запорізькі бібліотеки. Вона може аргументовано посперечатися з ровесниками, які ностальгують за СРСР.

прес-служба РПЛ