Студентки Економіко-правничого коледжу на конкурсах «Я – Українка!» та «Міс Запоріжанка – 2016»

15 березня у Запоріжжі в БК ім.Кірова відбувся фінал обласного конкурсу «Я – Українка!».

Це молодий конкурс, який проводиться лише третій рік обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки Запорізького управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

JTK-yMIpRcEНа сцені будинку культури виступили 25 красунь – студентки вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м.Запоріжжя та Запорізької області. Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету представили другокурсниці Анастасія Гринь і Анна Конотоп.

Всі красуні були прекрасні й незрівнянні, кожна – неповторна у своїй красі. Вони спробували свої сили в різних видах мистецтва, знову й знову доводячи, що всі учасниці – талановиті. Для учасниць конкурсу були проведені майстер-класи з виготовлення ласощів для військовослужбовців В/Ч А 1978, тренінгові заняття «Духовна складова жіночності», Open space «Створення суспільно корисних проектів молоддю для молоді»,  «Особливості навичок комунікації», фотосесія у національному стилі «Україночки»   на базі історико-культурного комплексу «Запорізький дуб».

Хоча наші дівчата не стали переможницями конкурсу «Я – Українка!», але ми впевнені у своїх перемогах. Нам є чим пишатися і привітати Анастасію Гринь, яка 11 березня на іншому конкурсі краси «Міс Запоріжанка – 2016» перемогла і отримала головний приз та буде представляти нашу область на конкурсі «Міс Україна 2016». Не менш значимими досягненнями Анни Конотоп, кандидата у майстри спорту з бально-спортивних танців, є високі досягнення на Відкритих Всеукраїнських змаганнях «Winter Cup-2016» (м.Дніпропетровськ, 21.02.2016), де вона посіла 1 місце. Вітаємо наших дівчат!

Пропоную особисто переконатися у дівочій красі запоріжанок, переглянувши презентації учасниць конкурсу «Я – Українка!» і «Міс Запоріжанка – 2016».

Ірма Федючок