У Веселому гасили умовну пожежу на «Укртелекомі»

Рятувальники спільно з Веселовським цехом телекомунікаційних послуг ВАТ «Укртелеком» 17 березня провели спільне тренування з ліквідації та локалізації умовної пожежі в приміщенні адміністративної будівлі цеху, повідомляє прес-служба ГУ ДСНС.

За тактичним задумом, пожежа виникла в приміщенні адміністративного будинку на першому поверсі, до місця пожежі оперативно прибув черговий караул 13-ДПРП ГУ ДСНС і провів оперативні дії з локалізації і ліквідації умовної пожежі. До прибуття рятувального підрозділу відповідальна особа з адміністративного персоналу провів заходи з евакуації працівників цеху і відключення енергоживлення підприємства.

В ході навчання рятівники ознайомилися з характеристикою телекомунікаційного цеху, практично здійснили огляд усіх приміщень, де розташоване обладнання, з місцями розташування джерел протипожежного водопостачання, евакуаційних шляхів, розташування енергетичного обладнання, порядком знеструмлення електропідстанцій.

Після навчання рятувальники району провели додатковий протипожежний інструктаж з працівниками цеху, про порядок дій у разі виникнення пожежі, порядок залучення допоміжної техніки оперативних служб району до ліквідації пожеж.

Такі спільні навчання підвищують практичний та теоретичний рівень готовності оперативних служб району та обслуговуючого персоналу до дій при ліквідації можливих пожеж.

За матеріалами
http://mtmnews.tv/