Десять звичок, які повільно, але впевнено вбивають наш мозок

Мозок – це найголовніший орган людського організму. Ми б не змогли без нього існувати. А у ХХI столітті ще і більшість професій пов’язана з розумовою діяльністю. Нині мозок нам потрібний як ніколи раніше.

Так чому ж ми зовсім його не бережемо? Існує 10 небезпечних звичок, які повільно, але упевнено роз’їдають нам розум.

 

Відмова від сніданку
Люди, які не снідають, мають низький рівень глюкози в крові, що веде до зниження активності головного мозку.

Переїдання
Якщо ви дозволяєте собі вживати багато їжі, ваш організм накопичує холестерин в кровоносних судинах і судинах головного мозку включно.

Паління
Сигарети шкодять мозковій діяльності і вбивають клітини головного мозку. А останні дослідження і зовсім показують, що паління може бути однією з причин хвороби Альцгеймера.

Вживання великої кількості цукру
Чим більше цукру – тим більше токсинів і зайвої ваги і тим менше в організмі корисних речовин.

Забруднення повітря
Цей чинник мало від вас залежить, але ви повинні знати, що якщо мозку бракує кисню, його діяльність значно сповільнюється. А з цього виходить, що чим брудніше повітря – тим менш активний твій розум.

Недосипання
Якщо ви зловживаєте коротким сном, вам не світить нічого хорошого, тому що недосипання призводить до смерті клітин головного мозку.

Наркотики і алкоголь
Ці речовини ведуть до безповоротних порушень головного мозку.

Робота під час хвороби
Коли людина хворіє, інтенсивна розумова робота шкодить мозковій діяльності, оскільки організм використовує усі свої ресурси для боротьби з хворобою. У такі періоди мозок не може отримувати достатньо кисню.

Відсутність стимуляції і розвитку
Мозку потрібний постійний розвиток, тому замість переглядів телевізора почитайте книгу, розгадайте кросворд або зіграйте в шахи.

Неговіркість
Розмова теж є видом стимуляції головного мозку. Спілкуючись, ви запам’ятовуєте факти і часто вчите нові слова і вирази, тим самим тренуючи свій мозок і налаштовуючи його на постійну активність.

Мозок – це наше багатство. Бережіть його, тому що він вам ще згодиться. Позбавтеся від цих шкідливих звичок, які повільно вбивають ваш мозок.