Німеччина оголошує конкурс на модернізацію українських багатоповерхівок

Німецьке енергетичне агентство за підтримки уряду Німеччини розпочало прийом заявок на участь у конкурсі проектів модернізації українських багатоповерхівок. Цього року в рамках ініціативи «Енергоефективність в Україні» планується провести термосанацію 20—25 будинків. Про це повідомляє vlasnyk.org.ua.

Програма розрахована насамперед на об’єднання співвласників житла (ОСББ або ЖБК), однак можлива і участь будинків, у яких не створено об’єднань — за умови, що їх мешканці приймуть відповідного рішення на зборах співвласників та оберуть управителя. Перевага у відборі надаватиметься командам,  які планують якомога більш комплексно модернізувати свій будинок або завершити вже розпочату модернізацію.

Кінцевий термін подачі заявок — 20 березня. Мешканці багатоповерхівок, які бажають потрапити до програми, мають надіслати на адресу ukraine@sampleprojects.org наступний пакет документів:

Заява («вияв зацікавленості»)

Дані про об’єкт

Фото фасаду і заднього двору будівлі

Програма реалізується на замовлення Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини. Мета проекту — розробити оптимізовані і ефективні рішення по комплексній санації — не тільки в технічному, а й у фінансовому та організаційному планах. Презентація програми розміщена за посиланням, про процедуру відбору можна почитати тут. Відповіді на поширені запитання знаходяться тут.