Запорізькі рятувальники нагородили кращих активістів «Місячника безпеки життєдіяльності - 2015»

«Дитина – це майбутнє»…Цей крилатий вираз ніколи не втратить своєї актуальності тому, що постійно нагадує дорослим про їх найголовнішу місію – зробити все необхідне для гармонійного та безпечного майбуття підростаючого покоління, адже той базис знань, який отримує дитина під час свого становлення – закладає фундамент всього подальшого життя.

Служба порятунку визначає одним із пріоритетних напрямків профілактично-роз’яснювальну роботу із дітьми для того, щоб сформувати їх найповнішу поінформованість з основ безпеки життєдіяльності. А для того, щоб зацікавити та заохотити найвибагливішу аудиторію ГУ ДСНС України у Запорізькій області проводить різноманітні конкурси та фестивалі, з метою популяризації професії рятувальника та пропагування правил безпечного поводження у школі, вдома, під час канікул та на відпочинку серед підростаючого покоління.

Впродовж листопада 2015 року в м. Енергодар проведено міський етап Місячника безпеки життєдіяльності. У заході взяли участь всі дошкільні, позашкільні та загальноосвітні навчальні заклади міста. До конкурсу долучилося 517 дітей та учнів й 42 педагога. Журі прийняли до розгляду конспекти уроків, класних та виховних годин, виховних бесід, інших відкритих заходів, звіти про екскурсії до пожежної частини та про відпрацювання практичних дій. Найкращі творчі роботи комісія направила на обласний етап конкурсу. Так, колектив 4-А класу Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 розробив збірку казок «Що я знаю про пожежника-рятувальника?», яка в обласному турі «Місячника безпеки життєдіяльності – 2015» зайняла 1 місце у конкурсній номінації «Кращий літературний твір». У збірник творів увійшло 18 творчих доробків, які підготував кожен учасник колективу.  Представлені розповіді популяризують професію рятувальника, яскраво демонструючи увесь героїзм та мужність цього покликання. Переможці отримали почесну грамоту та м’які іграшки.  Нагороди вручали представники Запорізької міської філії товариства Червоний Хрест та фахівці Служби порятунку.  

Так, грамотами Головного управління ДСНС України у Запорізькій області нагородили за активну громадську позицію, участь у заходах, які організовують рятувальники та вагомий внесок у пропагування безпеки життєдіяльності підростаючого покоління, начальника управління освіти ЕМР Тетяну Плахотну, директора Науково-методичного центру управління освіти ЕМР Світлану Букреєву, методиста Науково-методичного центру управління освіти ЕМР Ірину Худенкову, директорів загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів.

Без уваги не залишилися ще 43  учня, які перемогли на міському рівні. Вони отримали грамоти. Наприкінці урочистого нагородження рятувальники провели з учнями лекцію з правил безпеки життєдіяльності для того, щоб перед канікулами, ще раз наголосити на важливості дотримання елементарних правил безпечного поводження вдома, на вулиці, під час відпочинку на відкритій території, задля запобігання виникнення надзвичайних подій. Для того, щоб закріпити отримані знання в ігровій формі, яка сприяє їх поглибленому засвоєнню, фахівці Служби порятунку продемонстрували спеціалізований мультфільм профілактичного спрямування «Фокс і Трот поспішають на допомогу», виготовлений соціальним партнером групою компаній «Фокстрот», який відображає типові небезпечні ситуації, що можуть виникнути через дитячу необережність та пустощі. Крім того, спеціалісти облДСНС оголосили умови проведення Фестивалю дитячих малюнків за мотивами переглянутого мультфільму, який стартує 1 квітня. Учні з ентузіазмом сприйняли новину і вже готові до нових творчих злетів.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області вітає переможців та дякує усім за плідну співпрацю. Тільки разом ми зробимо життя безпечним!

сектор зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю
ГУ ДСНС України у Запорізькій області