Друга зустріч з американським фотографом пройшла на базі Економіко-правничого коледжу ЗНУ

18 березня студенти Економіко-правничого коледжу відвідали лекцію фотожурналіста, експерта у візуальній комунікації Френка Фолвелла. На відміну від попереднього майстер-класу, нашим студентам випала нагода продемонструвати плоди своєї творчості. Робіт було багато, адже кожний хотів отримати оцінку та пораду від професіонала високого рівня.

Френк був здивований кількістю та якістю студентських робіт, використанням різних технік. Атмосфера була дружньою: слухачі мали змогу вільно висловити свою думку про ту чи іншу фотороботу.

Протягом заходу американський гість приділив увагу кожній фотографії. Переглядаючи праці початківців, порадив виокремлювати об’єкт, який приверне увагу та буде дотримувати композицію. «Іноді необхідно вдало підібрати розмір фотографії для подальшого редагування, адже кожна фотографія повинна передавати глядачеві певний зміст чи історію», – відмітив спікер.

Особливо Френк Фолвелл підкреслив, що зазвичай фотографи не застосовують макрозйомку, але присутні студенти вразили використанням цієї техніки. «Якщо вам необхідно зробити якусь історію – фотографуйте людей», – додав Френк.

Для найкращого результату необхідно експериментувати з ракурсами під час зйомки, оскільки саме від цього залежить освітленість та контраст. Щоб отримати кращий кадр, Френк порадив звертати увагу на дрібниці, бо інколи саме вони передають більш глибокий зміст. Людина, яка хоче отримати якісну роботу, повинна прокладати свій творчий шлях там, де ще ніхто не був, йти далі, не зупинятись на півшляху.

Наприкінці зустрічі Френк Фолвелл побажав студентам успіхів, творчої наснаги та ніколи не зневірюватись у своїх силах.

Ірина Горчакова, Анастасія Шевченко