У запорізькій "Дубовці" горіло кафе.

Увечері 20 березня будівлю покинутого “Вітерця” охопив вогонь. Першим, хто помітив пожежу і викликав рятувальників став Кирило Новыков, власник літнього кафе “Паркові смаколики”. Прибутий на місце Ошан Беладзе, власник “Вітерця”, неоднозначно відреагував на таку допомогу. Про це повідомляє кореспондент сайту “Zабор”.

Вікторія Чикалова, яку раніше звільнив з посади директора “Дубовий Гай” мер Володимир Буряк, написала про пожежу на своїй сторінці в фейсбук. Уже в ході бесіди з екс-директором, кореспондент “Zабор” дізнався подробиці події.

Так, Вікторія розповіла, що пожежа почалася ввечері в неділю. Побачивши вогонь, Кирило Новиков, кіоск якого розміщений неподалік від “Вітерця”, негайно викликав бригаду пожежників. Поки рятувальники добиралися до парку, вогонь повільно поширювався, і встиг охопити листя. Тоді Новіков почав її гасити своїми силами.

За словами Чикалова, пожежа почалася всередині будівлі кафе. Там багато років провисала проводка, яку ніхто не намагався ізолювати. Так, ймовірність того, що пожежа може трапитися в будь-яку хвилину була колосальною. Однак, будівля у занедбаному стані, доступу до нього немає ні у кого. А причина займання знаходилося саме всередині.

Пожежні змогли локалізувати і ліквідувати пожежу.

На місце події прибув і власник цього занедбаного закладу, а також власник ресторанного комплексу “Сан райз” Ошан Беладзе. Дізнавшись про те, що трапилося і побачивши, що пожежа усунута, Беладзе подякував усім за допомогу. Однак, Кирила Новікова, який і викликав пожежних, ця подяка обійшла стороною. Замість цього, як розповіла Чикалова, Ошан Беладзе висипав на адресу Новикова ряд образ. А крім цього, Беладзе погрожував і вбити підприємця.

Крім цього, Беладзе не забув дорікнути і сам парк. За його словами, пожежа могли б ліквідувати швидше, якби машина пожежників не стояла довгий час на шлагбаумі. Однак, його слова спростувала камера відеоспостереження. Вона зафіксувала, що пожежники чекали перед шлагбаумом лічені секунди, поки їх пропустять.

На даний момент, Кирило Новиков за підтримки екс-директора запорізького парку оформляє заяву в правоохоронні органи по здійсненню злочину, передбаченого статтею 129 ККУ – загроза вбивством.

Нагадаємо, що Вікторія Чикалова подала в суд і прокуратуру на мера Володимира Буряка за незаконне звільнення. 31 березня пройде слухання.