На Ярмарку вакансій безробітним громадянам пропонують службу за контрактом у Збройних Силах України

Для всіх, хто цікавиться умовами та перспективами служби за контрактом, сьогодні, 22 березня, у Запорізькому обласному центрі занятості відбувся Ярмарок вакансій за професією «військовослужбовець за контрактом». 

Відкрила захід начальник відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ Ольга Тараканова: «Сьогодні захищати батьківщину – першочергова, почесна справа, а для тих, хто шукає роботу це реальний шанс знайти своє місце на ринку праці, –  сказала вона, підкреслюючи важливість та відповідальність професійного вибору саме за цією професією.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особливим складом полковник Михайло Логвінов розповів присутнім про умови відбору громадян на військову службу за контрактом, грошове та соціальне забезпечення та інші аспекти військової служби за контрактом. На ярмарку були представлені посади рядового, сержантського, старшинського складу, які, напевне, знадобляться у подальшому цивільному житті (водій, оператор тощо).

Окрім того, для більшої переконливості розказати про свої будні прийшли військовослужбовці служби за контрактом, які прослужили в лавах Збройних Силах України тривалий час. Зустріч відбулася у форматі запитання – відповіді. Військовослужбовці охоче ділилися особистим досвідом та перевагами служби у Збройних Силах України. Серед найбільш актуальних були питання грошового, медичного, речового забезпечення, перспективи підвищення соціальних гарантій контрактників, а також можливість призову на військову службу за контрактом на офіцерську посаду з подальшим отриманням офіцерського звання.

Присутнім, а це чоловіки віком від 18 до 60 років, розповіли про особливості та переваги проходження військової служби на контрактній основі, можливість навчатися у вищих навчальних закладах та отримати у перспективі житло.

Наприкінці заходу всі бажаючи змогли поспілкуватися з заступником обласного військового комісара в індивідуальному порядку та отримали відповіді на запитання.

Загалом, ярмарок вакансій відвідали понад 90 безробітних, 22 з присутніх громадян виявили зацікавленість отриманою інформацією та готові до співбесіди.

Варто зазначити, що такі спільні заходи центру зайнятості з військккоматами щодо  інформування громадськості про можливості підписання контракту для служби у Збройних Силах України проводяться постійно та мають системний характер. 

Як розповіли військові, з початку 2016 року по Запорізькій області більше 500 осіб підписали контракти та приступили до професійної військової служби.