Нові пригоди Івана Безродного у запорізькій бібліотеці

Нові пригоди Івана Безродного у запорізькій бібліотеці

Дуже прошу шановну газету «Запорізька правда» допомогти мені висловити мою вчительську подяку Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва, із якою я співпрацюю близько двадцяти років. Не розповідатиму про всі заходи, які підготували для моїх учнів у цьому осередку культури – їх надто багато.

У цьому навчальному році, наприклад нас запросили на захоплюючий бібліотечний урок «Видатні історичні постаті України». Триває психологічний тренінг для восьмикласників, що проводять працівники бібліотеки. А особливо цікавим виявився останній захід, приурочений до 125-річчя від дня народження Михайла Булгакова. Ми готували його спільно, а називався він «Нові пригоди Івана Безродного у запорізькій бібліотеці». Нібито поет із роману «Майстер і Маргарита» потрапляє у четвертий вимір, де зустрічається із Воландом та його почтом. Бачить Маргариту, русалок, кота Бегемота, навіть Анночку із горезвісним жбаником! Серед тих, хто разом із Безродним поринув у четвертий вимір, були учні нашої школи, аматори шкільного театру «Віват», учителі, працівники і завсідники бібліотеки для юнацтва.

Нові пригоди Івана Безродного у запорізькій бібліотеці 1

Зараз у бібліотеці проводять заходи, присвячені видатній дочці українського народу Лесі Українки (у лютому виповнилося 145 років від дня її народження). А шкільний театр «Віват» одержав запрошення на черговий «Книжковий переполох».

Нові пригоди Івана Безродного у запорізькій бібліотеці 2

Бібліотека для юнацтва вже давно перестала бути суто книгозбірнею: тепер це місце спілкування і творчості, де юнаки і дівчата отримують щеплення високої культури й уроки етики. Співпраця школи і бібліотеки продовжується. Звертаючись до працівників бібліотеки, я кажу: «Низький усім вам уклін і щира вчительська подяка! Хай вам щастить, працюйте й надалі заради своїх юних читачів!»

Із повагою,
вчителька російської мови та зарубіжної літератури
Запорізької загальноосвітньої школи №37
Галина СОЛОВЙОВА