Повернути життя маленькому селу

22 березня в Домі ім. Макса Гранта відбулася презентація Садиби зеленого туризму «Дивосвіт». Новий центр сімейного відпочинку планують відкрити в с.Червонокозацьке Вільнянського району. 

Автор ідеї голова правління обласної організації «Дивосвіт» Інесса Носенко, яка розповіла, що над даною задумкою працювало близько 30 людей, які мріяли повернути життя маленькому селу. Носенко наголосила, що без фінансової підтримки і допомоги не обійшлося б, за яку вдячна бізнесмену Роману Сочивкіну.

«Мене зацікавило сучасне екологічне становище області, згодом почав співпрацювати з «Дивосвітом». Коли дізнався про можливість реалізувати проект «Садиба зеленого туризму вирішив вкласти кошти. З цього все і почалося… На території садиби буде працювати розважальний центр для дітей та дорослих і банний комплекс» – розповів «Запорізькій правді» підприємець. Про ціни на розваги поки що нічого не відомо.

В телефонному режимі голова Антонівської сільської ради до якої входить с.Червонокозацьке, Ірина Водень розповіла, що селяни по різному реагують на відкриття туристичного центру. «Деякі жителі з недовірою сприйняли новину про створення садиби, думають що це не піде на користь селу» – відмітила вона.

Залишається чекати урочистого відкриття Садиби, яке відбудеться 17 квітня.

Віталій РОЗКАРЯКА
«Запорізька правда»